Про комплекс

ЖК «Берег Дніпра»: повна інформація про проект

Сучасний житловий комплекс

Щодня прокидатись від променів сонця та милуватись краєвидами рідного Дніпра. Мрія? Для вас це може стати реальністю з ЖК Берег Дніпра. Комплекс розташований на першій береговій лінії з фантастичними видами на правий берег та Дніпро. Великі панорамні вікна впустять багато сонця у вашу оселю. Ввечері вони даруватимуть вам неймовірне видовище – захід сонця над дніпровськими хвилями. Ви зможете відпочивати очима та душею на дивовижних краєвидах, не виходячи з квартири. Так буде завжди, тому що жоден новий будинок не закриє ваше небо.

Ми потурбувались не тільки про естетику житла. Кожна квартира спроектована таким чином, щоб вмістити в себе все необхідне та забезпечити комфортне проживання. Стиль та функціональність у кожному квадратному метрі – це ЖК Берег Дніпра.

Навпроти комплексу розташований чистий пляж та велика зелена зона. Тим, хто полюбляє річні прогулянки, прийдеться до смаку місцевий яхт-клуб.

До найближчої станції метро не більше 25 хвилин пішки. Щоб потрапити до ТРЦ River Mall з широким різноманіттям магазинів, великим супермаркетом та кінотеатром, також не потрібно користуватися авто або громадським транспортом.

У ЖК передбачені квартири різного планування, а також об'єкти внутрішньої інфраструктури, які роблять комплекс комфортним місцем для життя і відпочинку.